HEJ JESTEM GRAŻKA

O Mnie


TWORZĘ NATURALNE FOTOGRAFIE PACHNĄCE MIŁOŚCIĄ…

Hej, jestem Grażka

…i tworzę naturalne fotografie pachnące miłością. Zatrzymam Wasze wyjątkowe chwile na zawsze.  Zapiszę Waszą miłość, bliskość i czułe spojrzenia na pięknych kartach historii.

Dzień, w którym na świecie pojawiła się moja kochana córeczka był początkiem mojej fotograficznej przygody… Podążając za sercem, jednocześnie eksperymentując i rozwijając swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych fotografów, dotarłam do miejsca, w którym zawsze pragnęłam być. Do miejsca, w którym takie wartości, jak miłość, prawda, szacunek dla drugiego człowieka i naturalność mogły towarzyszyć mi każdego dnia.

Dlaczego fotografia naturalna?

Piękno jest w nas, ludziach, dlatego zaczęłam tworzyć fotografie pełne miłości i czułości… fotografie minimalistyczne i ponadczasowe. Dziś już wiem, że to jest moja droga.

Jeśli nie czujecie się komfortowo przed obiektywem, a chcielibyście mieć taką piękną pamiątkę, to naturalna sesja jest dla Was. Atmosfera, jaką tworzę już po przekroczeniu progu mojego studio i podczas sesji sprawia, że możecie poczuć się zupełnie swobodnie,  a fotografie są autentyczne. Wszystko po to, by Wasze piękne wspomnienia zatrzymać w wyjątkowy sposób na zawsze i nadać im niepowtarzalnego i ponadczasowego charakteru.

Fotografuję głównie rodziny z maluszkami i większymi dziećmi, pary spodziewające się dziecka, a także  kobiety. Tworzę portrety, ukazując naturalne piękno, które jest w każdej z nas.

A prywatnie?

Jestem żoną i mamą wspanialej dwójki Majki i Kubusia, które z umiłowaniem fotografuję podczas codziennych zabaw i rytuałów. Czasami też tworzymy… dzieci mają fantastyczna wyobraźnię, z której wystarczy czerpać, by stworzyć coś niepowtarzalnego.

A ponieważ jestem mamą i fotografką, to do niedawna praktycznie nie bywałam na rodzinnych fotografiach.  Do niedawna, bo od jakiegoś czasu staram się to zmienić.

A Wy? Macie wspólne zdjęcia ze swoimi dziećmi?

Przeważnie to Wy robicie zdjęcia dzieciom? Nie ma Was na fotografiach?

A może Wasz mały wielki cud właśnie pojawił się na świecie?

Pierwsze chwile spędzone z maleństwem są niepowtarzalne i warte uwiecznienia… Pierwszy uśmiech, dotyk, momenty wzruszenia.. Dzieci tak szybko rosną, zmieniają się. Udokumentuję dla Was te chwile, stworze piękne fotografie, otulone naturalnym światłem, abyście mogli wracać do nich, kiedy tylko zechcecie.. Czyż nie cudownie byłoby otworzyć rodzinny album i zobaczyć w nim wszystkich bez wyjątku i powspominać?

Jesteście ciekawi, jak wygląda sesja?

Obejrzyjcie film, który wyczarowała dla mnie Sylwia z Emmotion oddając magię tych pierwszych, poruszających chwil, kiedy na świecie pojawia się mały wielki człowiek.

Spotkajmy się

Jeśli chcecie czuć się swobodnie i komfortowo na sesji, cenicie sobie naturalność i emocje na zdjęciach, a moje fotografie przyciągnęły Waszą uwagę, to zaufajcie mi, dobrze trafiliście!

Grażyna Bentkowska

Fotograf rodzinny

Inowrocław i okolice

Tel. 793 77 19 12
Publikacje