STWORZĘ DLA CIEBIE ALBUM

Albumy


TWOJE ZDJĘCIA ZASŁUGUJĄ NA PIĘKNĄ OPRAWĘ…

STWORZĘ DLA CIEBIE ALBUM Z TWOICH PRYWATNYCH ZDJĘĆ

Czy pamięć Twojego telefonu i dysk na komputerze również pękają w szwach od miliona przechowywanych fotografii? Czy do wakacyjnych wspomnień wracasz wpatrując się w ekran? A może masz piękne zdjęcia z sesji i chciałabyś je oprawić w album?

Jeśli wybór zdjęć i projektowanie albumu spędza Ci sen z powiek, to podpowiem Ci, że jako fotografka, specjalizująca się w zdjęciach rodzinnych, mam w swojej ofercie nie tylko sesje zdjęciowe, ale także albumy, które mogą stać się domem dla Twoich ulubionych fotografii. Pozwól, że przeniosę Twoje wspomnienia z ekranu telefonu do pięknego albumu, który z przyjemnością pokażesz rodzinie i przyjaciołom. Niech Twoje zdjęcia ożyją na papierze, tworząc niezapomnianą podróż przez najpiękniejsze chwile Twojego życia. Napisz do mnie, a ja stworzę dla Ciebie wymarzony album.

JAKIE ZDJĘCIA MOGĄ ZNALEŹĆ SIĘ W ALBUMIE?

Jakie chcesz! Ogranicza Cię właściwie tylko wyobraźnia. Mogą to być zdjęcia:
– z naszej wspólnej sesji
– wykonane przez innego fotografa
– Wasze fotografie dnia codziennego, z podróży czy uroczystości rodzinnych.

Jeśli chcesz, możesz w nim umieścić cały rok wspomnień. I tak! mogą to być zdjęcia z telefonu (ogromna większość się do tego nadaje). Spójrz na zdjęcia poniżej. Fotografia wskazana przeze mnie palcem (całkiem duża z resztą pochodzi właśnie ze zwykłego smartfona. No, bo jak mawia Chase Jarvis “najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”.

NO DOBRZE, PRZEKONAŁAŚ MNIE. JAK MOGĘ ZAMÓWIĆ ALBUM?

Napisz do mnie, we wszystkim Ci pomogę.

Realizacja albumu krok po kroku:

1. W pierwszej kolejności zdecydujesz, jakie zdjęcia znajdą się w albumie (czy będą to zdjęcia z wakacji, z uroczystości, z sesji itp.)

2. Następnie wybierzesz konkretne zdjęcia do albumu (jeśli będziesz miała kłopot z wyborem, wyślę Ci wskazówki, które sprawią, że selekcja stanie się łatwa i przyjemna, podpowiem też ile zdjęć wybrać).
UWAGA: jeśli są to zdjęcia z naszej sesji możesz pominąć ten krok.

3. Wybierzesz też rodzaj albumu, okładkę, grawera albo tłoczenia. Ale nie martw się, nie zostawię Cię z tym samej (chyba, że chcesz, to możesz skorzystać z wzornika – kliknij tutaj). Wyślę Ci krótką ankietę z pytaniami o Twoje preferencje. Zajmie Ci ona maksymalnie 5 minut. Na jej podstawie przygotuję dla Ciebie 2 projekty okładek. Jeśli jedna z nich Ci się spodoba i otrzymam Twoją akceptację, to w zasadzie reszta pracy spoczywa już wyłącznie na mnie. Jeśli jednak stwierdzisz, że chciałabyś sama zdecydować, możesz to zrobić korzystając z wcześniej wspomnianego wzornika.

4. Zdjęcia do projektu udostępnisz na swoim dysku google albo za pomocą wetransfer (nie przejmuj się, jeśli wcześniej nie korzystałaś z tych narzędzi – pomogę Ci. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie).

5. Czas na projekt. Ułożę Twoje fotografie tak, aby opowiadały historię. Po 3 dniach od udostępnienia zdjęć przez Ciebie zdjęć oraz akceptacji rodzaju albumu, okładki i grawera otrzymasz gotowy projekt do wglądu. Do projektu będziesz mogła dwukrotnie wnieść poprawki, a po akceptacji zamówię album, którego druk/wykonanie zajmuje do 14 dni. Gotowy album odbierzesz osobiście lub jeśli chcesz, wyślę go do Ciebie na wskazany adres (wtedy to potrwa kilka dni dłużej).

Album możesz zamówić dla siebie, jak również na prezent. Jak? W ofercie znajdziesz bon podarunkowy.


DLACZEGO WARTO? CO CZYNI ALBUMY TAK WYJĄTKOWYMI?:

Wysoka jakość daje gwarancję, że każde zdjęcie będzie wyglądać wspaniale. Jedwabny papier fotograficzny zapewnia trwałość, przepiękne odwzorowanie kolorów oraz nie pozostawia odcisków palców.
Możliwość personalizacji okładki doda osobistego charakteru Twojemu albumowi, ułatwiając odnalezienie konkretnych wspomnień na półce.
To nie tylko pamiątka dla Ciebie, ale również prezent dla przyszłych pokoleń, który przetrwa próbę czasu.
I Najważniejsze. Zaoszczędzisz czas i unikniesz stresu związanego z poszukiwaniem odpowiedniego dostawcy albumu i przygotowaniem projektu. Zrobię to za Ciebie. Stworzę dla Ciebie album.

W JAKIEJ CENIE SĄ ALBUMY?

Zanim zaczniesz się zastanawiać, czy warto, pozwól mi porównać to do jednej wizyty u fryzjera lub kosmetyczki. Ich efekt cieszy przez krótki czas. Album to inwestycja w wspomnienia, która pozostanie z Tobą na lata. Ceny albumów zaczynają się od 140zł.

STORYALBUM

Album ze sztywną okładką oprawioną w tkaninę (nubuk, welur – na zdjęciu, naturalne płótno) w ulubionym kolorze. Na okładce zaprojektuję dla Ciebie grawer (np. imiona, tytuł sesji, data). Wewnątrz albumu znajdują się sztywne, nie wyginające się karty z nadrukowanymi zdjęciami .
Album otrzymasz w cenie od 290zł. Szczegóły znajdziesz w tabeli zbiorczej pod opisem albumów.

Prostota i elegancja nadają naszym fotoalbumom niezwykły wygląd.
Ręczne wykonanie i jakość pozwalają cieszyć się nimi przez wiele, wiele lat.
Ale to Twoje zdjęcia tchną w nie prawdziwą duszę.


ALBUM EKO

Album ze sztywną okładką ze zdjęciem. Na okładce umieszczę też tytuł albumu (np. imiona, tytuł sesji, data). Wewnątrz albumu znajdują się sztywne, nie wyginające się karty z nadrukowanymi zdjęciami .
Album w atrakcyjnej cenie.
Album otrzymasz w cenie od 140zł. Szczegóły znajdziesz w tabeli zbiorczej pod opisem albumów.

…bo warto dzielić się wspomnieniami z najbliższymi. Podaruj album dziadkom.


ALBUM TRADYCJNY

Album ze sztywną okładką oprawioną w tkaninę (nubuk) w ulubionym kolorze. Na okładce zaprojektuję dla Ciebie grawer (np. imiona, tytuł sesji, data). Wewnątrz albumu znajdują się czarne karty na wklejane zdjęcia (odbitki na papierze jedwabnym). Eleganckie, pergaminowe przekładki nie tylko zabezpieczają zdjęcia, ale dodają charakteru. Usługa wklejenia zdjęć do albumu w cenie.
Natomiast należy doliczyć koszt odbitek (dopiero po akceptacji projektu będzie wiadomo ile ich się znajdzie w albumie i w jakim formacie)
Album otrzymasz w cenie od 350zł. Szczegóły znajdziesz w tabeli zbiorczej pod opisem albumów.

Mody się zmieniają, trendy przemijają, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukasz czegoś ponadczasowego, to te albumy właśnie takie są. Solidne i praktyczne.


MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI OKŁADKI

Tutaj znajdziesz wzornik opraw albumu, czyli możliwości personalizacji okładki. Możesz zdecydowanie o tkaninie, jej kolorze oraz foncie grawera czy tłoczenia. Jeśli ilość stron Cię przytłoczy, stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, chętnie Ci pomogę. Zadam Ci kilka pomocniczych pytań i zaproponuję rozwiązania.

Kliknij i pobierz wzornikTwoje zdjęcia zasługują na piękną oprawę


Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Wersje papierowe Twoich zdjęć w postaci albumów są świetną okazją do wspólnego oglądania i powrotu do tych wyjątkowych chwil. To także piękny prezent dla bliskich. Dla rodziców, dla dziadków.

Napisz do mnie i zamów swój album. Niech Twoje wspomnienia od dziś będą na wyciągnięcie ręki.

STORYALBUM

ALBUM EKO

ALBUM TRADYCYJNY